EN

Taste the Font

Tipografijos skonis

2012–2013

Jeigu šriftas būtų skonis, kokiame patiekale jį atrastume?
Maisto dizainu niekada specialiai nesidomėjome. "Taste the Font" idėja atsirado netikėtai, kai pirmą sykį pagalvojome, kad pusrytinė kiaušinienė yra "Times Roman" šrifto charkterio. Mintis pasirodė tokia įdomi ir netikėta, kad išsyk ėmėmės projekto. Skonis labai svarbus žmogaus jutimas, todėl padeda neįprastu keliu supažindinti žmones su šriftais.
Viskas itin paprasta. Nesame nei kulinarai, nei maisto fotografai, tik labai entuziastingi grafikos dizaineriai. Visas smagumas čia – apčiuopus šrifto charatkterį sumeistrauti patiekalą, kuris mūsų galva turi vieno ar kito visiems gerai pažįstamo šrifto skonį. Tokia laisva forma paversdami šriftus patiekalais ir ieškodami jų charakterio skonyje susipažįstame su tipografija ir jos istorija, o tai jau ne tik skanu, bet ir sveika smegenims!
Projektas buvo atgaivintas 2013 m. Dizaino savaitės proga. Porą savaičių sostinės kavinės „Vero Cafe“ vitrinoje (Vilniaus gatvėje) eksponavome keturis „Taste the Font“ receptus. Patiekalų pristatymui vitrinose buvo sukurti popieriniai maketai, eksponuojami kartu su tikrų patiekalų nuotraukomis ir aprašymais.

www.tasthefont.com

Kūrybinė komanda: Kotryna Zilinskienė ir Miglė Vasiliauskaitė, architektai Linas Mikoliūnas ir Vytenis Zilinskas.

KONTAKTAI

labas[at]primprim.lt

SEKITE MUS

NAUJIENLAIŠKIS

UŽSAKYTI